Krótki opis

Urządzenie kosmetyczne do wodorowego oczyszczania twarzy z dziewięcioma funkcjami.

  KONSULTANT +48 797878377

Skontaktuj się z naszym szkoleniowcem i dowiedz się dlaczego warto kupić nasze urządzenie

  DOSTAWA

Zakupione produkty dostarczamy osobiście do Twojego gabinetu gdzie przeprowadzimy szkolenie

  SZKOLENIE

Szkolenia obejmują nie tylko obsługę urządzeń, ale przede wszystkim zapewniają solidną podstawę teoretyczną i praktyczną.

  ZAMÓWIENIA

Zamawiaj przez kontakt lub telefonicznie: +48 797878377

HYDRA FACIAL

Krótki opis

Urządzenie kosmetyczne do wodorowego oczyszczania twarzy z dziewięcioma funkcjami.

  KONSULTANT +48 797878377

Skontaktuj się z naszym szkoleniowcem i dowiedz się dlaczego warto kupić nasze urządzenie

  DOSTAWA

Zakupione produkty dostarczamy osobiście do Twojego gabinetu gdzie przeprowadzimy szkolenie

  SZKOLENIE

Szkolenia obejmują nie tylko obsługę urządzeń, ale przede wszystkim zapewniają solidną podstawę teoretyczną i praktyczną.

  ZAMÓWIENIA

Zamawiaj przez kontakt lub telefonicznie: +48 797878377

16 900,00 zł
Brutto
Zaproponuj swoją cenę. tel. +48 797878377 lub email:kontakt@stssystem.pl
Ilość
produkt dostępny

Urządzenie HYDRA FACIAL może odmienić całkowicie kondycje skóry. Urządzenie to wpływa nie tylko na regenerację i uelastycznienie skóry twarzy, ale również możesz ją dokładnie oczyścić i przystosować do zabiegów pielęgnacyjnych. Dzięki infuzji tlenowej dogłębnie ją dotleni, a skóra zyska nie tylko na ujędrnieniu, ale również poprawie kolorytu.

Urządzenie jest wyposażone w dziewięć funkcji z głowicami zabiegowymi:
1. Głowica do hydradermabrazji z wymiennymi końcówkami - pozwala na złuszczanie naskórka i przeprowadzenie zabiegów regeneracyjnych przez zastosowanie substancji aktywnych. Do dyspozycji mamy trzy zbiorniki na różna preparaty aktywne. Zabiegi hydradermabrazji są znakomitym wyborem dla osób szukających ukojenia dla swojej skóry po wakacyjnym odpoczynku.
2. Głowica do infuzji tlenowej (pistolet spray) - do wtłaczania substancji odżywczych. Głowica do infuzji stosowana po dogłębnym oczyszczeniu umożliwia wtłoczenie substancji odżywczych w głąb skóry pod dużym ciśnieniem. Skóra ulega nawilżeniu, odżywieniu i natlenieniu. Głowica do infuzji tlenowej pozwala na zastosowanie dowolnego serum ze składnikami odżywczymi, dobranymi do rodzaju skóry klienta.
3. Głowica BIOLIFT rolkowa z mikroprądami - do bezoperacyjnego liftingu całego obszaru twarzy, szyi oraz dekoltu. Głowica biolift emituje mikroprądy o ściśle dobranych parametrach, które pobudzają procesy regeneracyjne, które zachodzą wewnątrz komórek. W ten sposób dochodzi do odbudowy uszkodzonych włókien kolagenu. Impulsy elektryczne ułatwiają wchłanianie substancji aktywnych. Stosuje się ją w celu otrzymania efektów takich jak: rewitalizacja, odmłodzenie, redukcja defektów skóry w postaci drobnych zmarszczek, przebarwień.
4. Głowica RF o częstotliwości 1 MHz - fala radiowa podgrzewa tkanki do temperaturę ok 60 stopni Celsjusza. Wykorzystanie zachodzącego efektu termicznego prowadzi do skrócenia włókien kolagenowych.
EFEKTY ZABIEGU:
• spłycenia zmarszczek
• poprawy owalu twarzy
• uniesienia opadających powiek
• podniesienia obwisłych policzków
5. Głowica ultradźwiękowa pobudza komórki do metabolizmu i regeneracji, oddziałuje nie tylko na warstwę rogową, ale również na głębsze warstwy naskórka, dzięki czemu zwiększa się synteza kolagenu i elastyny, a skóra wygląda na wygładzoną. Na podobnej zasadzie działa również peeling kawitacyjny.
6. Skin Scrubber – peeling kawitacyjny usuwa zrogowaciały naskórek oraz dogłębnie oczyścić skórę. Stymuluje procesy regeneracyjne skóry, pomaga walczyć z zaskórnikami i przebarwieniami. Bardzo dobrze usuwa także podskórne grudki, nadmiar łoju, bakterii i substancji toksycznych, a także pozostałości kosmetyków.
7. Głowica Mikroigłowa NEEDLE PEN polega na kontrolowanym nakłuwaniu skóry na różną głębokość, w zależności od efektu jaki chcemy uzyskać. Nakłucia powodują pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, pobudzają skórę do odnowy, powoduje jej zagęszczenie dzięki czemu jest to idealny zabieg na blizny pourazowe czy wiotkość skóry.
8. Głowica COLD-HOT - służy do zabiegów szoku termicznego, pobudzających krążenie, przygotowawczych skórę, zabiegów łagodzących np. przy cerze naczyniowej lub podrażnionej.
9. Głowica OXY BUBBLE – efekt BOHRA. Oxy bubble inicjuje skuteczne oczyszczanie skóry dzięki jednoczesnemu zastosowaniu kapsułki Capsugen i żelu bogatego w składniki odżywcze. Następnie wytwarza niezliczoną ilość małych bąbelków bogatych w CO2, które delikatnie pękają na powierzchni skóry. Wywołuje to w organizmie reakcję zwaną „efektem Bohra”, która polega na wysyłaniu krwi bogatej w O2 do obszaru zabiegowego, a tym samym zwiększaniu jej przepływu w naczyniach włosowatych i stymulacji metabolizmu komórek skóry. Jednocześnie złuszcza skórę, tworząc idealne środowisko do wchłaniania się niezbędnych składników odżywczych zarówno w trakcie zabiegu, jak i po jego zakończeniu. Zabieg zapewnia doskonałe efekty pielęgnacyjne i jest odpowiedni dla każdego typu skóry i wszystkich obszarów twarzy.
EFEKTY ZABIEGÓW
* Odmłodzenie, ujędrnienie i odżywienie skóry
* Redukcja zmarszczek i poprawa gęstości
* Zdrowy i promienny wygląd
* Rozjaśnienie przebarwień
* Naturalne dotlenienie i nawilżenie skóry
* Wyrównanie kolorytu

SPECYFIKACJA

    Nazwa

  HYDRA FACIAL

   Peeling     kawitacyjny

  26 KHz

  Głowica rolkowa   z mikroprądem

  Częstotliwość impulsów 200Hz
  Mikroprądy 50-800(Ua) 

  Butelki z       roztworami

  4 sztuki

  Pobór mocy

  500W

  RF częstotliwość

  1 Mhz

  Głowica     chłodząca

  chłodzenie 0 - 6  , grzanie 36° - 46 

  Ultradźwięki

  1MHz

  Pompa   ciśnieniowa

  96Kpa, przepływ ≤50 litrów

  Ekran sterujacy

10.1 cali

  Zasilanie

  220 - 240V 50Hz

   DOSTAWA-SZKOLENIE-GWARANCJA-SERWIS W CENIE URZĄDZEŃ

Udzielamy gwarancji na okres 24 miesięcy. Wszystkie nasze urządzenia są certyfikowane. Jako autoryzowany dystrybutor posiadamy pełną dokumentację techniczną i certyfikaty potwierdzające spełnienie norm europejskich.  Udzielamy gwarancję na 24 m-ce i zapewniamy mobilny serwis. Ze względu na to, że jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem producentów urządzeń,  posiadamy zapas części zamiennych i wyspecjalizowany serwis, możemy reagować w przypadku awarii w maksymalnie 24 godzin. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny w długim okresie użytkowania. 

W cenie urządzeń otrzymasz profesjonalne szkolenie zawodowe, które gwarantuje przestrzeganie wysokich standardów i wdrożenie innowacyjnych metod zabiegowych. Posiadamy wiedzę i uprawnienia do przeprowadzania szkoleń w zakresie oferowanych terapii. Szkolenia w naszym centrum szkoleniowym przeprowadza mgr kosmetologii, która w swojej pracy wykorzystuje najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej.

 

018
9 Przedmioty

Specyficzne kody