Krótki opis

TECHNOLOGIA „SUPERB” - SYNCHRONICZNYCH, RÓWNOLEGŁYCH WIĄZEK ULTRADŹWIĘKOWYCH- LIFTING I REDUKCJA ZMARSZCZEK.

Dzięki emisji wielu wiązkom ultradźwiękowym urządzenie stymuluje produkcję i przebudowę kolagenu, dlatego jest idealnym rozwiązaniem na redukcję zmarszczek i poprawę gęstości skóry!

  KONSULTANT +48 797878377

Skontaktuj się z naszym szkoleniowcem i dowiedz się dlaczego warto kupić nasze urządzenie

  DOSTAWA

Zakupione produkty dostarczamy osobiście do Twojego gabinetu gdzie przeprowadzimy szkolenie

  SZKOLENIE

Szkolenia obejmują nie tylko obsługę urządzeń, ale przede wszystkim zapewniają solidną podstawę teoretyczną i praktyczną.

  ZAMÓWIENIA

Zamawiaj przez kontakt lub telefonicznie: +48 797878377

TECHNOLOGIA SUPERB

Krótki opis

TECHNOLOGIA „SUPERB” - SYNCHRONICZNYCH, RÓWNOLEGŁYCH WIĄZEK ULTRADŹWIĘKOWYCH- LIFTING I REDUKCJA ZMARSZCZEK.

Dzięki emisji wielu wiązkom ultradźwiękowym urządzenie stymuluje produkcję i przebudowę kolagenu, dlatego jest idealnym rozwiązaniem na redukcję zmarszczek i poprawę gęstości skóry!

  KONSULTANT +48 797878377

Skontaktuj się z naszym szkoleniowcem i dowiedz się dlaczego warto kupić nasze urządzenie

  DOSTAWA

Zakupione produkty dostarczamy osobiście do Twojego gabinetu gdzie przeprowadzimy szkolenie

  SZKOLENIE

Szkolenia obejmują nie tylko obsługę urządzeń, ale przede wszystkim zapewniają solidną podstawę teoretyczną i praktyczną.

  ZAMÓWIENIA

Zamawiaj przez kontakt lub telefonicznie: +48 797878377

44 900,00 zł
Brutto
Zaproponuj swoją cenę. tel. +48 797878377 lub email:kontakt@stssystem.pl
Ilość
produkt dostępny

Technologia „SUPERB” - SYNCHRONICZNYCH, RÓWNOLEGŁYCH WIĄZEK ULTRADŹWIĘKOWYCH to nowoczesna metoda odmładzania skóry, która wykorzystuje ultradźwięki o wysokiej częstotliwości do stymulacji produkcji kolagenu. Jest to nieinwazyjna procedura, która ma na celu poprawę elastyczności skóry, redukcję zmarszczek i ogólne odmłodzenie wyglądu.

Jak działa SUPERB?

WYSOKA CZĘSATOTLIWOŚĆ ULTRADŹWIĘKÓW: technologia "SUPERB" wykorzystuje ultradźwięki o częstotliwości 7 MHz i wysokiej energii do 5 J, które penetrują skórę na głębokość około 1,5 – 3 mm. To idealna głębokość, aby stymulować produkcję kolagenu bez uszkadzania powierzchni skóry.

STYMULACJA KOLAGENU: ultradźwięki powodują mikrouszkodzenia w skórze, co stymuluje naturalne procesy naprawcze organizmu. W rezultacie skóra zaczyna produkować więcej kolagenu, co prowadzi do jej ujędrnienia i wygładzenia.

BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT: procedura jest bezpieczna i komfortowa dla pacjenta. Nie wymaga znieczulenia ani długiego okresu rekonwalescencji. Pacjenci mogą wrócić do normalnych aktywności zaraz po zabiegu.

Zabiegi z wykorzystaniem technologii SUPERB wykonujemy przede wszystkim w przedniej części twarzy:

* w obszarze „chomików”,
* skroni,
* policzków,
* żuchwy,
* podbródka.

Opinia naszych klientów sprowadza się do stwierdzenia, że to fascynujące, jak technologia może wspierać nas w dążeniu do lepszego samopoczucia i wyglądu. SUPERB to przykład na to, jak innowacyjne podejście może przynieść realne korzyści bez konieczności inwazyjnych zabiegów chirurgicznych.

DOSTAWA-SZKOLENIE-GWARANCJA-SERWIS W CENIE URZĄDZEŃ
Udzielamy gwarancji na okres 24 miesięcy. Wszystkie nasze urządzenia są certyfikowane. Jako autoryzowany dystrybutor posiadamy pełną dokumentację techniczną i certyfikaty potwierdzające spełnienie norm europejskich.  Udzielamy gwarancję na 24 m-ce i zapewniamy mobilny serwis. Ze względu na to, że jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem producentów urządzeń,  posiadamy zapas części zamiennych i wyspecjalizowany serwis, możemy reagować w przypadku awarii w maksymalnie 24 godzin. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny w długim okresie użytkowania. 

W cenie urządzeń otrzymasz profesjonalne szkolenie zawodowe, które gwarantuje przestrzeganie wysokich standardów i wdrożenie innowacyjnych metod zabiegowych. Posiadamy wiedzę i uprawnienia do przeprowadzania szkoleń w zakresie oferowanych terapii. Szkolenia w naszym centrum szkoleniowym przeprowadza mgr kosmetologii, która w swojej pracy wykorzystuje najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej.

 

8 Przedmioty

Specyficzne kody