Krótki opis

Urządzenia do kriolipolizy z chłodzeniem przestrzennym 360, umożliwia chłodzenie tkanki tłuszczowej w całej powierzchni czaszy chłodzącej. Urządzenie wyposażone jest: 5 głowic do kriolipolizy różnej wielkości, 10 padów lipolasera, głowica do lipolizy ultradźwiękowej i dwie głowice RF Bipolar do twarzy i ciała.

  KONSULTANT +48 797878377

Skontaktuj się z naszym szkoleniowcem i dowiedz się dlaczego warto kupić nasze urządzenie

  DOSTAWA

Zakupione produkty dostarczamy osobiście do Twojego gabinetu gdzie przeprowadzimy szkolenie

  SZKOLENIE

Szkolenia obejmują nie tylko obsługę urządzeń, ale przede wszystkim zapewniają solidną podstawę teoretyczną i praktyczną.

  ZAMÓWIENIA

Zamawiaj przez kontakt lub telefonicznie: +48 797878377

KRIOLIPOLIZA 360

Krótki opis

Urządzenia do kriolipolizy z chłodzeniem przestrzennym 360, umożliwia chłodzenie tkanki tłuszczowej w całej powierzchni czaszy chłodzącej. Urządzenie wyposażone jest: 5 głowic do kriolipolizy różnej wielkości, 10 padów lipolasera, głowica do lipolizy ultradźwiękowej i dwie głowice RF Bipolar do twarzy i ciała.

  KONSULTANT +48 797878377

Skontaktuj się z naszym szkoleniowcem i dowiedz się dlaczego warto kupić nasze urządzenie

  DOSTAWA

Zakupione produkty dostarczamy osobiście do Twojego gabinetu gdzie przeprowadzimy szkolenie

  SZKOLENIE

Szkolenia obejmują nie tylko obsługę urządzeń, ale przede wszystkim zapewniają solidną podstawę teoretyczną i praktyczną.

  ZAMÓWIENIA

Zamawiaj przez kontakt lub telefonicznie: +48 797878377

36 900,00 zł
Brutto
Zaproponuj swoją cenę. tel. +48 797878377 lub email:kontakt@stssystem.pl
Ilość
produkt dostępny

Urządzenia do kriolipolizy z chłodzeniem przestrzennym 360, umożliwia chłodzenie tkanki tłuszczowej w całej powierzchni czaszy chłodzącej. W rezultacie skuteczniej usuwa komórki tłuszczowe w porównaniu z tradycyjną kriolipolizą dwustronną. Ten system generuje potężną energię chłodzącą, zamrażając złogi tłuszczu pacjenta w celu wywołania apoptozy – usuwanie martwych komórek tłuszczowych poprzez metabolizm organizmu.

Urządzenie wyposażone jest w 5 głowic do kriolipolizy różnej wielkości, plus lipolaser, plus głowica do lipolizy ultradźwiękowej i dwie głowice RF Bipolar do twarzy i ciała.

Kriolipoliza to metoda chłodzenia tkanki tłuszczowej w celu wywołania apoptozy komórek tłuszczowych bez uszkodzenia innych tkanek. Podskórne komórki tłuszczowe są wrażliwsze na niską temperaturę od pozostałych znajdujących się w zasięgu jej działania. Zimno prowadzi do uwolnienia cytokin i innych mediatorów stanu zapalnego utrzymującego się w obrębie tkanki tłuszczowej poddanej zabiegowi. Kriolipoliza daje najlepsze efekty u osób, które mimo aktywnego trybu życia, wciąż mają problem z miejscowo ulokowanym nadmiarem tkanki tłuszczowej. Urządzenie posiadają system kontroli temperatury „PID” , który umożliwia regulację temperatury chłodzenia tkanki co 0,1 °C. Zapewnia to równomierne chłodzenie tkanki i zabezpiecza przed ewentualnym odmrożeniem skóry.

krio 3.jpg

W systemie chłodzenia przestrzennego głowice są wyposażone w czasze chłodzące wykonane ze specjalnego sylikonu, który ściśle przylega do całej powierzchni skóry i równomiernie ją schładza. Główną zaletą naszej kriolipolizy jest wielkość misek chłodzących. Podczas jednego zabiegu jedna głowica z dużą nasadką silikonową obejmuje cały brzuch lub udo co bardzo skraca czas zabiegu. Urządzenie może być wyposażone w dwie lub cztery głowice i sześć misek silikonowych przeznaczonych do różnych obszarów działania. Każda z głowic może pracować równocześnie z różnej wielkości miskami na wielu obszarach zabiegowych.

DOSTAWA-SZKOLENIE-GWARANCJA-SERWIS W CENIE URZĄDZEŃ
Udzielamy gwarancji na okres 24 miesięcy. Wszystkie nasze urządzenia są certyfikowane. Jako autoryzowany dystrybutor posiadamy pełną dokumentację techniczną i certyfikaty potwierdzające spełnienie norm europejskich.  Udzielamy gwarancję na 24 m-ce i zapewniamy mobilny serwis. Ze względu na to, że jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem producentów urządzeń,  posiadamy zapas części zamiennych i wyspecjalizowany serwis, możemy reagować w przypadku awarii w maksymalnie 24 godzin. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny w długim okresie użytkowania. 

W cenie urządzeń otrzymasz profesjonalne szkolenie zawodowe, które gwarantuje przestrzeganie wysokich standardów i wdrożenie innowacyjnych metod zabiegowych. Posiadamy wiedzę i uprawnienia do przeprowadzania szkoleń w zakresie oferowanych terapii. Szkolenia w naszym centrum szkoleniowym przeprowadza mgr kosmetologii, która w swojej pracy wykorzystuje najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej.

011
10 Przedmioty

Specyficzne kody