Krótki opis

Laser Nd:YAG PIKOSEKUNDOWY - 850 ps.
Trzy długości światła: 1064 + 755 + 532 nm. 
Znajduje zastosowanie w usuwaniu pigmentacji, usuwaniu tatuażu i makijażu permanentnego, peelingu węglowego oraz do resurfacingu skóry - lifting skóry.

  KONSULTANT +48 797878377

Skontaktuj się z naszym szkoleniowcem i dowiedz się dlaczego warto kupić nasze urządzenie

  DOSTAWA

Zakupione produkty dostarczamy osobiście do Twojego gabinetu gdzie przeprowadzimy szkolenie

  SZKOLENIE

Szkolenia obejmują nie tylko obsługę urządzeń, ale przede wszystkim zapewniają solidną podstawę teoretyczną i praktyczną.

  ZAMÓWIENIA

Zamawiaj przez kontakt lub telefonicznie: +48 797878377

LASER PIKOMED

Krótki opis

Laser Nd:YAG PIKOSEKUNDOWY - 850 ps.
Trzy długości światła: 1064 + 755 + 532 nm. 
Znajduje zastosowanie w usuwaniu pigmentacji, usuwaniu tatuażu i makijażu permanentnego, peelingu węglowego oraz do resurfacingu skóry - lifting skóry.

  KONSULTANT +48 797878377

Skontaktuj się z naszym szkoleniowcem i dowiedz się dlaczego warto kupić nasze urządzenie

  DOSTAWA

Zakupione produkty dostarczamy osobiście do Twojego gabinetu gdzie przeprowadzimy szkolenie

  SZKOLENIE

Szkolenia obejmują nie tylko obsługę urządzeń, ale przede wszystkim zapewniają solidną podstawę teoretyczną i praktyczną.

  ZAMÓWIENIA

Zamawiaj przez kontakt lub telefonicznie: +48 797878377

69 000,00 zł Zniżka 5 000,00 zł
74 000,00 zł
Brutto
Zaproponuj swoją cenę. tel. +48 797878377 lub email:kontakt@stssystem.pl
Ilość
produkt dostępny

Laser pikosekundowy PIKO-MED. emituje ultrakrótkie impulsy o długości 850 ps. Ultrakrótkie impulsy skuteczniej rozbijają pigment. Barwnik zostaje rozproszony na cząsteczki drobniejsze niż w technologii nanosekundowej, a następnie zostaje wchłonięty przez układ immunologiczny i usunięty z organizmu. Ponadto ultrakrótkie impulsy minimalizują odczuwanie bólu i zapobiegają tworzeniu się blizn. Laser PIKO-MED wyposażony został w technologię FLAT TOP dzięki, której energia lasera rozkłada się równomiernie na całej powierzchni plamki zabiegowej.

Laser został wyposażony w trzy długości fali: 532 nm – do usuwania tatuaży w kolorach czerwonym i pochodne, 1064 nm – do usuwania tatuaży w kolorze czarnym i pochodne, 755 nm do usuwania tatuażu w kolorze zielonym. Filtr 755 tzw. Plaster Miodu ma zastosowanie do resurfacingu skóry.

Laser może być również wykorzystywany do usuwania przebarwień i zmian pigmentacyjnych, do redukcji rozstępów, blizn potrądzikowych i zmarszczek. Można nim wykonać peeling węglowy, zredukować rozszerzone pory oraz przeprowadzić fotoodmładzanie.   

Laser pikosekundowy PIKO-MED wyposażony jest w medyczne, 7-przegubowe ramię segmentowe, które umożliwia precyzyjną pracę głowicą oraz system regulacji rozmiaru plamki w zakresie od 2 do 10 mm.

Zasilanie

220V, 16A

Energia impulsów

0.4 - 2.0J/cm

Częstotliwość

1-10 hz

Długości światła

1064nm +785nm+ 532nm

Moc

3000W

Plamka

2 - 10mm

Chłodzenie

Woda, powietrze, cooler

Ekran

10 cali

Czas impulsów

850PS

Wymiary

111 x 5 0 x 125cm

Waga

80kgs

DOSTAWA-SZKOLENIE-GWARANCJA-SERWIS W CENIE URZĄDZEŃ
Udzielamy gwarancji na okres 24 miesięcy. Wszystkie nasze urządzenia są certyfikowane. Jako autoryzowany dystrybutor posiadamy pełną dokumentację techniczną i certyfikaty potwierdzające spełnienie norm europejskich.  Udzielamy gwarancję na 24 m-ce i zapewniamy mobilny serwis. Ze względu na to, że jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem producentów urządzeń,  posiadamy zapas części zamiennych i wyspecjalizowany serwis, możemy reagować w przypadku awarii w maksymalnie 24 godzin. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny w długim okresie użytkowania. 

W cenie urządzeń otrzymasz profesjonalne szkolenie zawodowe, które gwarantuje przestrzeganie wysokich standardów i wdrożenie innowacyjnych metod zabiegowych. Posiadamy wiedzę i uprawnienia do przeprowadzania szkoleń w zakresie oferowanych terapii. Szkolenia w naszym centrum szkoleniowym przeprowadza mgr kosmetologii, która w swojej pracy wykorzystuje najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej.014
10 Przedmioty

Specyficzne kody