Krótki opis

Laser Frakcyjny CO2 w wersji POWERFUL 60 WAT do frakcjonowania skóry: rewelacyjnie wpływa na głębokie zmarszczki, zapewnia doskonałą poprawę drobnych linii. Polecamy go każdemu, kto chce odmłodzić wygląd skóry oraz zredukować przebarwienia i rozstępy, doskonale radzi sobie z bliznami potrądzikowymi, pooperacyjnymi oraz po oparzeniach.

  KONSULTANT +48 797878377

Skontaktuj się z naszym szkoleniowcem i dowiedz się dlaczego warto kupić nasze urządzenie

  DOSTAWA

Zakupione produkty dostarczamy osobiście do Twojego gabinetu gdzie przeprowadzimy szkolenie

  SZKOLENIE

Szkolenia obejmują nie tylko obsługę urządzeń, ale przede wszystkim zapewniają solidną podstawę teoretyczną i praktyczną.

  ZAMÓWIENIA

Zamawiaj przez kontakt lub telefonicznie: +48 797878377

LASER FRAKCYJNY CO2 - 60 WAT

Krótki opis

Laser Frakcyjny CO2 w wersji POWERFUL 60 WAT do frakcjonowania skóry: rewelacyjnie wpływa na głębokie zmarszczki, zapewnia doskonałą poprawę drobnych linii. Polecamy go każdemu, kto chce odmłodzić wygląd skóry oraz zredukować przebarwienia i rozstępy, doskonale radzi sobie z bliznami potrądzikowymi, pooperacyjnymi oraz po oparzeniach.

  KONSULTANT +48 797878377

Skontaktuj się z naszym szkoleniowcem i dowiedz się dlaczego warto kupić nasze urządzenie

  DOSTAWA

Zakupione produkty dostarczamy osobiście do Twojego gabinetu gdzie przeprowadzimy szkolenie

  SZKOLENIE

Szkolenia obejmują nie tylko obsługę urządzeń, ale przede wszystkim zapewniają solidną podstawę teoretyczną i praktyczną.

  ZAMÓWIENIA

Zamawiaj przez kontakt lub telefonicznie: +48 797878377

45 000,00 zł Zniżka 4 900,00 zł
49 900,00 zł
Brutto
Zaproponuj swoją cenę. tel. +48 797878377 lub email:kontakt@stssystem.pl
Ilość
produkt dostępny

Laser frakcyjny CO2 to bezkonkurencyjne urządzenie do odmładzania skóry, usuwania zmarszczek, rozstępów i blizn oraz zmian skórnych, którego skuteczność i niezawodność została potwierdzona przez naszych klientów.
Przede wszystkim głębokie frakcyjne działanie naszego lasera znakomicie pobudza komórki do odbudowy i bez wątpienia pomaga likwidować niedoskonałości skóry. Dzięki swojej wysokiej mocy i niezawodności cieszy się uznaniem w wielu klinikach i gabinetach medycyny estetycznej. Ablacja skóry z wykorzystaniem naszego lasera CO2 jest wysoce precyzyjna, może być mierzona w mikrometrach. W związku z tym bezpiecznie i delikatnie usuwamy różnorodne zmiany skórne na poziomie naskórka i skóry właściwej. Możemy działać nieablacyjnie lub doprowadzić do pełnej ablacji skóry – resutfacingu. Resurfacing pozwala na odbudowę skóry twarzy i jej wyraźne odmłodzenie. Możemy pracować w dużym zakresie głębokości ablacji od 0,1 do 2,5 mm na różnych powierzchniach do 20 x 20 mm w konfiguracji skanowania: okrąg, trójkąt, kwadrat, prostokąt, sześciokąt, elipsa, linia.

Laser frakcyjny CO2 umożliwia:                                                                                                 USUWANIE BLIZNY LASEREM CO2

* lifting i usuwanie zmarszczek

* dekoloryzacja skóry i pigmentacji

* wygładzanie skóry i blizn potrądzikowych, operacyjnych, po ospie, porów, rozstępów

* usuwanie oparzeń słonecznych, przekrwień, plam starczych

* wygładzanie skóry twarzy i wokół oczu

* redukcja uszkodzeń słonecznych

* usuwania  zmian skórnych

* rewitalizacja pochwy                     

                                                                                                    

        

SPECYFIKACJA

WYPOSAŻENIE:
1. głowica frakcyjna
2. Końcówka chirurgiczna
3. Zestaw ginakologiczny

Plamka naprowadzająca:
czerwona dioda 635 nm, 5 mW

Długość fali światła: 10600 nm

Moc wiązki lasera: 60 wat

Operowanie: siedmioprzegubowe
ramię z przeciwwagą

Tryb pracy: ciągły, pojedynczy impuls,
impuls interwałowy i super impuls

Pole impulsu: 0,2~0,05 mm²

Pole skanowania: max 20 mm x 20 mm

Głębokość ablacji: do 2,5 mm

Energia impulsu: 5 do 450 mJ

Grafika skanowania: okrąg, trójkąt,
kwadrat, prostokąt, sześciokąt, elipsa, linia

Tryb skanowania: skanowanie losowe,
normalne i z dużą ilością światła

Odległość między punktami 0,1-2,6 mm

Szybkość skanowania: 50 Hz

System chłodzenia woda i powietrze

Zasilanie 230 V, 50 Hz, 2000 W

Wymiary 65 x 48 x 117 cm

Waga 60 kg

 DOSTAWA-SZKOLENIE-GWARANCJA-SERWIS W CENIE URZĄDZEŃ

Udzielamy gwarancji na okres 24 miesięcy. Wszystkie nasze urządzenia są certyfikowane. Jako autoryzowany dystrybutor posiadamy pełną dokumentację techniczną i certyfikaty potwierdzające spełnienie norm europejskich.  Udzielamy gwarancję na 24 m-ce i zapewniamy mobilny serwis. Ze względu na to, że jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem producentów urządzeń,  posiadamy zapas części zamiennych i wyspecjalizowany serwis, możemy reagować w przypadku awarii w maksymalnie 24 godzin. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny w długim okresie użytkowania. 

W cenie urządzeń otrzymasz profesjonalne szkolenie zawodowe, które gwarantuje przestrzeganie wysokich standardów i wdrożenie innowacyjnych metod zabiegowych. Posiadamy wiedzę i uprawnienia do przeprowadzania szkoleń w zakresie oferowanych terapii. Szkolenia w naszym centrum szkoleniowym przeprowadza mgr kosmetologii, która w swojej pracy wykorzystuje najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej.

007
9 Przedmioty

Specyficzne kody