Krótki opis

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA "POWERFULL" - 300 Wat. Urządzenie zapewnia najgłębszą terapię frakcyjną RF, która może penetrować tkankę podskórną od 0,2 do 7 mm. Szybko, łatwo i skutecznie usuwa rozstępy, redukuje luźną skórę i cellulit, leczy nadpotliwość, dodatkowy efekt – redukcja zmarszczek. Równie znakomite efekty na twarzy i dekolcie.

DOSTAWA DO 14 DNI.

  KONSULTANT +48 797878377

Skontaktuj się z naszym szkoleniowcem i dowiedz się dlaczego warto kupić nasze urządzenie

  DOSTAWA

Zakupione produkty dostarczamy osobiście do Twojego gabinetu gdzie przeprowadzimy szkolenie

  SZKOLENIE

Szkolenia obejmują nie tylko obsługę urządzeń, ale przede wszystkim zapewniają solidną podstawę teoretyczną i praktyczną.

  ZAMÓWIENIA

Zamawiaj przez kontakt lub telefonicznie: +48 797878377

RF MIKROIGŁOWA "POWERFULL"

Krótki opis

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA "POWERFULL" - 300 Wat. Urządzenie zapewnia najgłębszą terapię frakcyjną RF, która może penetrować tkankę podskórną od 0,2 do 7 mm. Szybko, łatwo i skutecznie usuwa rozstępy, redukuje luźną skórę i cellulit, leczy nadpotliwość, dodatkowy efekt – redukcja zmarszczek. Równie znakomite efekty na twarzy i dekolcie.

DOSTAWA DO 14 DNI.

  KONSULTANT +48 797878377

Skontaktuj się z naszym szkoleniowcem i dowiedz się dlaczego warto kupić nasze urządzenie

  DOSTAWA

Zakupione produkty dostarczamy osobiście do Twojego gabinetu gdzie przeprowadzimy szkolenie

  SZKOLENIE

Szkolenia obejmują nie tylko obsługę urządzeń, ale przede wszystkim zapewniają solidną podstawę teoretyczną i praktyczną.

  ZAMÓWIENIA

Zamawiaj przez kontakt lub telefonicznie: +48 797878377

27 900,00 zł
Brutto
Zaproponuj swoją cenę. tel. +48 797878377 lub email:kontakt@stssystem.pl
Ilość
produkt dostępny

Radiofrekwencja mikroigłowa to zabieg, który łączy dwie techniki: nakłuwanie skóry mikroigłami, które uszkadzając mechanicznie tkankę pobudzają naturalne procesy regeneracyjne i podgrzanie skóry za pomocą fali radiowej, która poprzez ogrzewanie tkanki stymuluje ich odnowę, Ze względu na dużą moc fali radiowej do 300 wat i głębokie działanie igieł do 7 mm, urządzenie RF Mikroigłowy "POWERFULL" szybko, łatwo i skutecznie usuwa rozstępy, redukuje luźną skórę i cellulit, leczy nadpotliwość, dodatkowy efekt to redukcja zmarszczek i lifting skóry. Efekty RF mikroigłowej można podzielić na te od razu widoczne i te, które uaktywniają się z czasem. Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak to co najważniejsze, dzieje się przez kilka kolejnych tygodni (do 2-5 miesięcy) po zabiegu.

MOŻLIWOŚCI ZABIEGOWE

Podsumowując, zabiegi radiofrekwencji mikroigłowej przeznaczone są głównie dla osób borykających się z bliznami, rozstępami lub nadmiernym cellulitem. Nie wątpliwie Radiofrekwencja jest najlepszą metodą na ich niwelowanie, ponieważ stymuluje odbudowę kolagenu skóry. Z pewnością staje się ona dzięki temu grubsza i bardziej napięta. Radiofrekwencja mikroigłowa jest często stosowana u pacjentów po nieudanych zabiegach z użyciem wypełniaczy.

ZASTOSOWAMIE: niwelowanie blizn i rozstępów, fałdy nosowo-wargowe, utrata jędrności policzków, linii żuchwy, podbródka i szyi, lifting pośladków i ud, ujędrnienie skóry brzucha, likwidacja cellulitu, redukcja nadmiernej tkanki tłuszczowej.

Co ile można robić RF? Odpowiedni czas między zabiegami radiofrekwencji mikroigłowej zależy od indywidualnych potrzeb i stanu skóry pacjenta oraz od zaleceń lekarza lub kosmetologa. Zazwyczaj zaleca się przeprowadzanie zabiegów RF co 2-4 tygodnie, aby uzyskać najlepsze efekty.


SPECYFIKACJA

1. Dwie głowice: mikroigłowa i mikropunktowa
2. Nasadki igłowe: 12P, 24P, 40P
3. Urządzenie zapewnia najgłębszą terapię frakcyjną RF, która może penetrować tkankę podskórną do 7 mm
4. Głębokość można dowolnie regulować w zakresie od 0,5 do 7 mm
5. Oryginalny tryb pracy: wielopoziomowe impulsy fali radiowej w jednym cyklu pracy
6. Izolowane igły pozłacane (nie uczulają), są super ostre.
7. Specjalna konstrukcja stożka igły o bardzo małej średnicy 0,22 mm, która stopniowo staje się cieńsza ku górze powoduje minimalne uszkodzenie naskórka dla uniknięcia spalenia się pigmentację skóry i zmniejszenia bólu i krwawienia.
8. Duży monitor sterujący 15 cali
9. Częstotliwość fali radiowej 4 Mhz
10. Moc fali radiowej regulowana od 10 do 300 Wat
11. Wymiary: 35 x 40 x 85 cm
12. Waga: 25 kg 

DOSTAWA-SZKOLENIE-GWARANCJA-SERWIS W CENIE URZĄDZEŃ
Udzielamy gwarancji na okres 24 miesięcy. Wszystkie nasze urządzenia są certyfikowane. Jako autoryzowany dystrybutor posiadamy pełną dokumentację techniczną i certyfikaty potwierdzające spełnienie norm europejskich.  Udzielamy gwarancję na 24 m-ce i zapewniamy mobilny serwis. Ze względu na to, że jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem producentów urządzeń,  posiadamy zapas części zamiennych i wyspecjalizowany serwis, możemy reagować w przypadku awarii w maksymalnie 24 godzin. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny w długim okresie użytkowania. 

W cenie urządzeń otrzymasz profesjonalne szkolenie zawodowe, które gwarantuje przestrzeganie wysokich standardów i wdrożenie innowacyjnych metod zabiegowych. Posiadamy wiedzę i uprawnienia do przeprowadzania szkoleń w zakresie oferowanych terapii. Szkolenia w naszym centrum szkoleniowym przeprowadza mgr kosmetologii, która w swojej pracy wykorzystuje najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej.

B002
8 Przedmioty

Specyficzne kody