Krótki opis

LASER DIODOWY "SOPRANO" TRZYWIĄZKOWY O MOCY GŁOWICY 2000 WAT
PERFEKCYJNA EPILACJA

Laser diodowy „Soprano” to połączenie w jednej głowicy wiązek światła odpowiadających laserom neodymowo – yagowym, diodowym oraz aleksandrytowym. Lata doświadczeń na polu medycyny estetycznej pozwoliły stworzyć urządzenie łączące w sobie zalety popularnych laserów, używanych na całym świecie.

KOLOR BIAŁY LUB CZARNY

  KONSULTANT +48 797878377

Skontaktuj się z naszym szkoleniowcem i dowiedz się dlaczego warto kupić nasze urządzenie

  DOSTAWA

Zakupione produkty dostarczamy osobiście do Twojego gabinetu gdzie przeprowadzimy szkolenie

  SZKOLENIE

Szkolenia obejmują nie tylko obsługę urządzeń, ale przede wszystkim zapewniają solidną podstawę teoretyczną i praktyczną.

  ZAMÓWIENIA

Zamawiaj przez kontakt lub telefonicznie: +48 797878377

LASER DIODOWY SOPRANO

Krótki opis

LASER DIODOWY "SOPRANO" TRZYWIĄZKOWY O MOCY GŁOWICY 2000 WAT
PERFEKCYJNA EPILACJA

Laser diodowy „Soprano” to połączenie w jednej głowicy wiązek światła odpowiadających laserom neodymowo – yagowym, diodowym oraz aleksandrytowym. Lata doświadczeń na polu medycyny estetycznej pozwoliły stworzyć urządzenie łączące w sobie zalety popularnych laserów, używanych na całym świecie.

KOLOR BIAŁY LUB CZARNY

  KONSULTANT +48 797878377

Skontaktuj się z naszym szkoleniowcem i dowiedz się dlaczego warto kupić nasze urządzenie

  DOSTAWA

Zakupione produkty dostarczamy osobiście do Twojego gabinetu gdzie przeprowadzimy szkolenie

  SZKOLENIE

Szkolenia obejmują nie tylko obsługę urządzeń, ale przede wszystkim zapewniają solidną podstawę teoretyczną i praktyczną.

  ZAMÓWIENIA

Zamawiaj przez kontakt lub telefonicznie: +48 797878377

71 000,00 zł Zniżka 3 900,00 zł
74 900,00 zł
Brutto
Zaproponuj swoją cenę. tel. +48 797878377 lub email:kontakt@stssystem.pl
Ilość
produkt dostępny

LASER DIODOWY
„SOPRANO - 3D”

Laser diodowy z trzema wiązkami laserowego światła: 755 + 810 + 1064 nm  „SOPRANO”, o maksymalnej energii wiązki 2000 Wat odznacza się wysoką skutecznością zabiegów epilacji, bezpieczeństwem i komfortem dlapacjentów. 
Główną zaletą jest to, że laser diodowy do usuwania owłosienia jest wyposażony w dużą głowicę o wymiarach kryształu 13 x 30 mm. Tak duża powierzchnia emisji światła – 390 mm², daje możliwość wykonania szybkich zabiegów, co jest szczególnie istotne przy epilacji nóg. Laser jest wyposażony w głowicę diodową 3D o mocy 2000 lWat, co zapewnia szybką pracę do 15 impulsów na sekundę. Głowica lasera emituje impuls światła do 200 J/cm2 w czasie do 400 ms, będąc gwarantem uzyskania jedynego na rynku lasera o tak wysokich parametrach pracy. Laser diodowy 3D ma zainstalowany systemem chłodzenia COOL UP umożliwiający schładzanie do minus 10° C., co pozwala na wykonanie szybkich i bezbolesnych zabiegów usuwania włosów przy ustawieniu maksymalnych parametrów.

Dane Techniczne:

Trzy wiązki: 755 + 808 + 1064 nm

Moc urządzenia: 4000 W

Moc głowicy: 2000 W

Chłodzenia głowicy do -10 st.C

Energia do 200 J/cm2

Czas impulsów do 400 m

Sterowanie na monitorze 15 cali

Wymiary: 120 x 45 x 45 cm

Waga: 60 kg

DOSTAWA-SZKOLENIE-GWARANCJA-SERWIS W CENIE URZĄDZEŃ
Udzielamy gwarancji na okres 24 miesięcy. Wszystkie nasze urządzenia są certyfikowane. Jako autoryzowany dystrybutor posiadamy pełną dokumentację techniczną i certyfikaty potwierdzające spełnienie norm europejskich.  Udzielamy gwarancję na 24 m-ce i zapewniamy mobilny serwis. Ze względu na to, że jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem producentów urządzeń,  posiadamy zapas części zamiennych i wyspecjalizowany serwis, możemy reagować w przypadku awarii w maksymalnie 24 godzin. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny w długim okresie użytkowania. 

W cenie urządzeń otrzymasz profesjonalne szkolenie zawodowe, które gwarantuje przestrzeganie wysokich standardów i wdrożenie innowacyjnych metod zabiegowych. Posiadamy wiedzę i uprawnienia do przeprowadzania szkoleń w zakresie oferowanych terapii. Szkolenia w naszym centrum szkoleniowym przeprowadza mgr kosmetologii, która w swojej pracy wykorzystuje najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej.

013
9 Przedmioty

Specyficzne kody